Dlaczego kobiety mówią „NIE JESTEM TAKA /NIE IDĘ TAK SZYBKO DO ŁÓŻKA”?

Autor:

 

 

   Tym razem postanowiłem omówić nieco szerzej kwestię związaną z tym, dlaczego wiele kobiet mimo dobrej reakcji na Twoją osobę,

mimo tego, że się im podobasz, ma opory żeby pójść do Ciebie na jednym z pierwszych spotkań.

 

 Tak naprawdę mowa tu o oporach przed tym, żebyście znaleźli się razem w jej lub Twojej sypialni gdzie prawdopodobnie dojdzie do pełnego seksu lub innego rodzaju bliskości fizycznej.

 

 

   Omówię 5 czynników, z którymi spotkasz się najczęściej rozwijając się jako uwodziciel.

 

Pewnie z częścią z nich już się spotkałeś i to co przeczytasz za chwilę będzie Ci do złudzenia przypominało sytuacje z Twojej przeszłości, gdzie dziewczyna powiedziała coś bardzo podobnego.

 

  1. Brak zaufania

 

  Pamiętaj, że w wielu miastach, szczególnie dużych dziewczyny boją się podwójnie.

 

   Nie brakuje psycholi, którzy chcą przywiązać dziewczynę do łóżka, nagrać to telefonem i pochwalić się kolegom albo wrzucić nagranie do internetu. Kolega opowiadał mi kiedyś o historii gdzie dziewczyna poszła do jakiegoś socjopaty właśnie do jego domu a on włożył jej mandarynkę do ust i zaczął zaszywać jej buzię.

 

 Generalnie dziewczyna w zupełnie nowym miejscu (u kogoś kogo nie zna i u kogoś u kogo jest po raz pierwszy) nie czuje się komfortowo i być może była wielokrotnie ostrzegana w domu, żeby pod żadnym pozorem nie iść do nieznajomego bo po prostu nie jest to bezpieczne i nigdy nie wiadomo na kogo trafi.

 

  1. Nie chce wyjść na łatwą przed samą sobą

 

  Często jest tak, że dziewczyna ma ochotę na Ciebie, ale jej wewnętrzny dialog powoduje, że walczy z myślami pod tytułem „zrobić to już na tym spotkaniu czy nie”.

 

 Gdy dziewczyna przychodzi na randkę, po tym jak do niej podszedłeś i nie tylko fajnie reaguje Ci przy podejściu ale też przez całe spotkanie jest w Ciebie wpatrzona, bawi się włosami i wierci się na krześle, bardzo często jest już lekko podniecona i ma na Ciebie taką samą ochotę jak Ty na nią, albo jeszcze większą.

 

 Tyle, że ona ma swoje zasady, przez to często mówi Ci „nie jestem taka” , „dla mnie to jest za szybko” , „daj mi trochę czasu”.

 

 Za każdym razem gdy coś takiego słyszysz, uśmiechnij się i zasugeruj że szanujesz to i nie musicie się z niczym spieszyć. Pokazujesz wtedy, że jesteś spełnionym seksualnie gościem, który jest zupełnie normalny w przeciwieństwie do wielu napaleńców, którzy do tej pory chcieli ją jak najszybciej przelecieć i pochwalić się kolegom.

 

  1. Opinia koleżanek – nie chce wyjść na łatwą w ich opinii

 

  Tak naprawdę jedna z najgorszych rzeczy które mogą przydarzyć się dziewczynie, to opinia „łatwej laski” która co chwilę idzie z kimś nowym do łóżka, nie oczekując randek, flirtu czy zdobywania jej przez poszczególnych adoratorów.

 Takiej dziewczynie było by bardzo trudno później to zmienić i taka opinia mocno psułaby jej reputację, do tego stopnia że być może musiałaby całkowicie zmienić znajomych i otoczenie.

 

 To kolejny powód, dla którego dziewczyny są ostrożne, zanim pójdą z Tobą do łóżka.

 

  1. Możliwość zajścia w ciążę z kimś przypadkowym

 

Wielu mężczyzn podróżujących w egzotyczne miejsca jak chociażby Tajlandia, zupełnie nie przejmuje się tym, że dziewczyna którą tam pozna, może zajść w ciążę i urodzić dziecko. Może to wynikać z faktu, że więcej już jej nie spotka i że to tak naprawdę „jej sprawa”.

 

 Zauważ, że dla kobiety do znacznie więcej, bo ona później będzie musiała sama

wychować i utrzymać to dziecko, lub znaleźć kogoś kto będzie pełnił funkcję ojca który był tylko „turystą”. 

 

  Tak więc kobieta liczy się z tym, że gdy mocno imprezuje i traci „hamulce” może ponieść konsekwencje w postaci niechcianej ciąży.  Jeśli jest bardzo młoda i miała w planach coś zupełnie innego jak pójście na studia czy rozwijanie swojej kariery, tego typu sytuacja może zaburzyć cały jej życiorys.  

 

 Dlatego dziewczyna często boi się, co jeśli pęknie gumka albo mężczyzna który jest tak jak ona po alkoholu, po prostu zapomni ją założyć, ona może zostać później sama „z brzuchem” .

 

 

  1. Nieformalne „zasady „, które ona ma gdzieś zakodowane

 

 

   Nie idę do łóżka na pierwszej i drugiej randce.

 

   Nie robię tego dopóki mężczyzna nie wyda na mnie trochę pieniędzy – niech pokaże swój status i to że potencjalnie nie będę miała z nim biedy ale przynajmniej trochę dostatnie życie.

 

 To częste bzdury, które wiele dziewczyn gdzieś zasłyszało i na dobrą sprawę tylko przez to odbierają sobie możliwość sięgania po to czego pragną i realizowania swoich fantazji. Jeżeli oglądałeś „50 twarzy Gray-a” , wiesz doskonale że ich fantazje bywają jeszcze bardziej szalone i odważne niż nasze, chociażby ze względu na możliwość osiągania wielokrotnych orgazmów jeden po drugim.

 

 Mężczyzna który właśnie doszedł w sypialni swojej kochanki, często gdy powtórzy całość po kilku godzinach, uznaje że na tą chwilę mu wystarczy i po prostu wraca do swojego mieszkania.  One za to mogą robić to po kilka razy dziennie, stąd pewnie utarło się określenie nimfomanki, nie mającej tak naprawdę swojego męskiego odpowiednika.

 

 Na koniec dodam, że najważniejsze jest to, żebyś się zupełnie nie przejmował takimi tekstami i po prostu zakładał dużo wcześniej, że takie obiekcje mogą wystąpić.

 

 Najważniejsze to, żebyś wiedział jak w takiej sytuacji zareagować i miał swoje własne pomysły na to, co jej odpowiesz tak, żeby na chwilę zmienić temat a potem dalej robić swoje ?

 

 

Tego Ci życzę,

Mike

 

 

 

 

Tagi :

 

Uwodzenie na ulicy, Mike Uwodzenie, Szkoła podrywu Mike, Jak poderwać dziewczynę, Jak zagadać do kobiety,

Podryw Kraków, Podryw Warszawa, Uwodzenie Wrocław , Kurs podrywu Mike , Teksty na podryw , Randki 

 

5 Typowych błędów przy podejściach do kobiet + raport

"Historie z podrywu Mike" (FR-Field Report)