Dlaczego ona może nie być gotowa na uwodzenie?

Autor:

 

 

Dlaczego ona może nie być gotowa na uwodzenie?

 

 Bardzo często jest tak, że proponujemy komuś coś w momencie, gdy nie jest on totalnie na to gotowy. Być może proponowałeś komuś współpracę czy jakiś produkt/usługę jeśli pracujesz

w sprzedaży czy handlu i mimo iż super wykonałeś swoją pracę, to zastanawiałeś się dlaczego Ci „nie weszło”.

 

   To samo zdarza się też w druga stronę, gdy to nam ktoś proponuje daną rzecz, nawet jeśli jest ona doskonała a nie jesteśmy jeszcze gotowi finansowo czy zbyt zajęci, żeby przyjrzeć się w miarę dokładnie tej propozycji, to po prostu przechodzimy obok.

 

 Zauważ, że dziewczyna do której podszedłeś na ulicy, może mieć bardzo podobną sytuację. Może właśnie przed chwilą miała setki myśli w głowie, jakieś problemy w pracy czy życiu rodzinnym, może właśnie straciła pieska którego wiele lat miała u siebie w domu i po prostu nie jest to dla niej moment, na poznawanie nowych facetów.

 

Pomijając fakt, że każdy kto działa trochę w uwodzeniu, miał sytuacje że podszedł do dziewczyny, która była właśnie po zakończonym wieloletnim związku i ostatnia rzecz na jaką ma ochotę, to iść i z kimś flirtować.

 

Większość początkujących uwodzicieli, chce poznać gotowe teksty i patenty na podryw dziewczyny, tak jakby tekst użyty jako otwieracz, miał jakaś magiczną moc, która spowoduje, że dziewczyna pójdzie na randkę, pozwoli się poprowadzić na tyle, żeby spotkanie skończyło się w jej lub Twojej sypialni.

 

 Jednak nawet najlepsze teksty, jakich użyjesz, najlepsze ciuchy które na siebie założysz i najlepsza prezencja jaką możesz mieć w danym momencie nic nie zmieni, jeśli ona NIE JEST GOTOWA NA POZNAWANIE NOWYCH FACETÓW.

 

 Trzeba mieć więc świadomość jednej rzeczy- ona może nie być gotowa

w danym momencie na filrt i podryw, z zupełnie prywatnych powodów.

 

 Zauważ, że gdy jesteś zmęczony, wracasz padnięty po kilku dniach pracy z rzędu, albo szef powiedział Ci coś, co po prostu popsuło Ci humor, to prawdopodobnie nie masz ochoty na flirtowanie.

 

 Po prostu robisz to, gdy jesteś w fajnym nastroju, masz ochotę żartować, wygłupiać się z kumplami

i robić różne szalone rzeczy, takie jak uwodzenie lasek, które Ci się podobają.

 

 Dlaczego więc dziewczyna która jest zmęczona, nie ma dobrego nastroju i miała jakieś nieprzyjemne doświadczenia ma akurat w tym momencie gdy do niej zagadałeś iść z Tobą na „szybką kawę”? ?

 

 Oczywiście może się zdarzyć, że się jej mega spodobasz i zapomni ona o tym co jeszcze kilka minut temu ją trapiło i dołowało.

 Mając jednak na uwadze szybkie tempo życia we współczesnych czasach i to, że laska idzie gdzieś

w konkretnym celu, nie mając akurat nastroju na poznawanie facetów, wiele będzie jednak zależało od tego

jakie ma samopoczucie w danym momencie i od jej otwartości na poznawanie nowych ludzi.

 

To kolejny powód dla którego „zlewka/odmowa” nie powinna być odbierana personalnie.

 Podkreślę po raz kolejny, TWOJE PODEJŚCIE MOŻE BYĆ IDEALNE ALE ONA MOŻE W DANYM MOMENCIE NIE BYĆ GOTOWA NA POZNAWANIE NOWYCH MĘŻCZYZN LUB ROBIENIE CZEGOKOLWIEK PRZYJEMNEGO, BO NIE JEST W TYM MOMENCIE NA TO GOTOWA.

 

 Nie ma to wtedy nic wspólnego z Twoim podejściem, po prostu ona musi poukładać sobie w głowie swoje tematy i być może za jakiś czas/ za parę miesięcy gdy do niej podejdziesz, jej reakcja będzie zupełnie inna.

 

 Życzę Ci więc tego, żebyś nigdy nie odbierał odmowy personalnie, nie brał tego wszystkiego do siebie

I nawet w przypadku odmowy, potrafił pójść do następnej kobiety „JAK GDYBY NIGDY NIC”

 To co jest Ci potrzebne, to pewna podstawowa edukacja, dobre szkolenie, dobry przykład od kogoś kto podchodzi do kobiet

w codziennych sytuacjach i dystans do tego co robisz oraz do tego, co mówią do Ciebie kobiety.

 

Tego Ci życzę.

 

Pozdrawiam,

Mike

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 #uwodzenie na ulicy , #podryw , # jak zagadać do dziewczyny # pua # teksty na podryw # randki # flirt # podejście do dziewczyny # szkoła uwodzenia # Mike Uwodzenie # kurs podrywu # rozwój z kobietami # związki # relacje damsko-męskie 

5 Typowych błędów przy podejściach do kobiet + raport

"Historie z podrywu Mike" (FR-Field Report)