Dlaczego uwodzenie w dzień generuje najwięcej randek?

Autor:

 

   Zastanawiałem się ostatnio, dlaczego najwięcej randek i największy wybór kobiet w większych miastach daje właśnie gra dzienna.

 I znalazłem chyba odpowiedź.

 

  Po pierwsze jeśli weźmiemy pod uwagę net game, dyskoteki oraz grę dzienną, widzimy podstawową różnicę jeśli chodzi o zasięg tego zjawiska.

 Nie każda kobieta zakłada profil na portalu randkowym, nie każda kobieta jara się chodzeniem po dyskotekach i piciem drinków przy barze.

 

  Każda kobieta za to, pójdzie do galerii handlowej na zakupy, na spacer po mieście czy wypić piwko z koleżankami przy jakiejś rozrywkowej ulicy.

 Dodatkowo wiele dziewczyn narzeka, że siedząc w pracy 9-17 (plus dojazd i powrót z pracy) tak naprawdę nie ma czasu na to, żeby poznać kogoś wartościowego.

 

  W końcu ktoś wartościowy to nie ktoś pierwszy lepszy, tylko ktoś kogo wybierze sobie randkując.

 Po pierwsze więc masz większy wybór.

   Po drugie nie musisz kupować żadnego abonamentu na portalu randkowym aby zagadać do laski czy też płacić za wstęp na dyskotekę i za alkohol przy barze (co też generuje koszty).

 

   Grając w dzień, jest więc taniej, szybciej i masz większy wybór.

 Zauważ, że podejście do dziewczyny w ciągu dnia, która jest zupełnie trzeźwa i w pełni świadomie ocenia Twoją osobę, spowoduje że dziewczyna wyraźnie Cię zapamięta.

    Jeżeli dodatkowo zabierzesz ją na błyskawiczną randkę i zaprosisz na kawę, dajesz sobie ekwiwalent odbycia pierwszego spotkania i dziewczyna na pewno otworzy Ci furtkę na więcej (nie jesteś już wtedy kolejnym który podszedł, ale kimś kto potrafił ją na tyle zaskoczyć i zaintrygować, że poszła na kawę, drinka a może po takim spotkaniu wylądowaliście u Ciebie w sypialni).

 

 Z tych wszystkich powodów, zauważyłem, że zaawansowani day gamerzy mają najwięcej randek w swoim otoczeniu. Jeśli ktoś dobrze gra w ciągu dnia, umówienie się z koleżanką ze studiów jest dużo łatwiejsze (w końcu to pikuś skoro potrafi działać na ulicy z kobietami, których chwilę wcześniej nawet nie znał).

 

 Jeśli chcesz więc mieć dużo randek, dużo dziewczyn zaproszonych do siebie i dużo

szalonych znajomości z kobietami, już wiesz czego powinieneś się uczyć  ?

 

 Mike

 

5 Typowych błędów przy podejściach do kobiet + raport

"Historie z podrywu Mike" (FR-Field Report)