Jak radzić sobie z odrzuceniem i „zlewkami” przy podejściu do kobiety?

Autor:

 

 

 Czy odrzucenie przy podejściu zawsze wynika z tego że zrobiłeś albo powiedziałeś coś źle?

 

Czy negatywa reakcja ze strony dziewczyny do której podchodzimy jest PORAŻKĄ?

 

 Czy zawsze jest tak, że wystarczą jakieś gotowe teksty które podobają się kobietom i wysoko rozwinięte umiejętności oraz odpowiednio duże doświadczenie z kobietami czy po prostu może niektóre z nich nie są w danym momencie gotowe na to, żeby do nich podchodzić?

 

Niezależnie jakie pytanie zadamy w kontekście tak zwanej „zlewki” , pojawiają się pewnego rodzaju emocje towarzyszące ODRZUCENIU I PORAŻCE.

Jednak czy tak naprawdę to, że „dostaniesz zlewkę” (co rozumiane jest jako ODMOWA) gdy zagadasz do dziewczyny, jest Twoją osobistą porażką?

 

 

Zauważ, że każdy z nas może otrzymać 3 rodzaje reakcji przy podejściu do kobiety, które można porównać do zasady świateł ulicznych(ZIELONE,ŻÓŁTE,CZERWONE).

 

Może być tak, że dziewczyna będzie zamknięta i „NA NIE”, może być tak że będzie otwarta ale tylko częściowo lub będzie skłonna spotkać się z Tobą ale innym razem lub w innym terminie.

Może być też tak, że od razu zgodzi się pójść z Tobą na kawę i od samego początku będzie entuzjastycznie reagowała na Twoje propozycje dając się swobodnie „poprowadzić” dalej.

Wreszcie możesz trafić na dziewczynę, która jest po prostu negatywna i wyszczekana, niektórzy nazywają takie przypadki „zimnymi sukami” czy też „co to nie ja” , „nie ma do mnie podjazdu bez dobrego Mercedesa bo jestem księżniczką”.

 W takim przypadku sam zadaj sobie pytanie, czy chciałbyś się zadawać z kimś takim. 

 

Wracając więc do tej reakcji którą porównujemy do czerwonego światła na ulicy- gdy dziewczyna nie jest zainteresowana rozmową i nie wykazuje chęci kontynuowania tej znajomości.

Zauważ że podejście zrobione w ten sam lub podobny sposób, może dać różne reakcje ze strony kobiety do której zagadałeś.

I znowu będą tacy, którzy po otrzymaniu lekko negatywnej reakcji zaczną obwiniać samych siebie postrzegając to jako osobistą porażkę.

 

Po pierwsze- nie dopisuj sobie toksycznych rzeczy, historii które przypisujesz tej negatywnej reakcji

z jej strony, masz wtedy na ogół bardzo toksyczne myśli, które w Ciebie wsiąkają i zaczynasz generalizować i uogólniać.

Na ogół to generalizowanie ma charakter samonapędzającego się- bardzo negatywnego dialogu wewnętrznego.

Na ogół myślisz wtedy, że do niczego się nie nadajesz, że tak naprawdę „jesteś cienki” w całym tym uwodzeniu i że nie dasz rady w taki sposób poznawać kobiet.

 

Zauważ, że ktoś inny dostając tego typu reakcję potrafi pójść dalej z uśmiechem i ewentualnie pokiwać głową że ta dziewczyna była dziwna i nie potrafiła go docenić, oceniając go z góry a nawet nie wiedząc kim tak naprawdę jest i co sobą reprezentuje.

 To samo może być w sytuacji, gdy dziewczyna z jakiegoś powodu nie odpisuje Ci na sms albo nie odbiera od Ciebie telefonu.

Tu również kluczowa jest TWOJA INTERPRETACJA tych wydarzeń.

Wiele osób zwala wtedy winę na siebie, że na pewno powiedzieli przy podejściu coś głupiego, co spowodowało, że ona teraz się nie odzywa, albo że byli zbyt zestresowani i było to po prostu widać.

Sam niejednokrotnie miałem sytuacje, że dziewczyna dała mi numer pod koniec tygodnia, później pojechała do siebie czy na jakiś krótki urlop i nie miałem z nią kontaktu.

Często później dostawałem do niej sms w stylu : „Cześć Michał, przepraszam że dopiero odpisuje ale nie było mnie bo pojechałam do siebie. Co to kawy oczywiście jest aktualna ? „

 

Myślę, że zaczynasz rozumieć teraz, dlaczego nasza błędna interpretacja czegoś, co często nazywane jest „zlewką” może powodować nie tylko niewłaściwy odbiór sytuacji ale też wywoływać bardzo negatywne emocje- związane z wizerunkiem własnym i z Twoją samooceną.

Nie ma sensu, żebyś kiedykolwiek brał do siebie jakieś sytuacje będące dziełem przypadku, efektem chwilowego nastroju dziewczyny do której podszedłeś i która być może po prostu ma jakieś problemy ze sobą albo jest negatywnie nastawiona do poznawania nowych ludzi co tak naprawdę

NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z TWOIM PODEJŚCIEM.

 

Samo podejście może być wykonane idealnie, ale możesz trafić na dziewczynę, która NIE JEST GOTOWA NA POZNAWANIE MĘŻCZYZN bo może akurat rozstała się z chłopakiem i chce się odciąć od wszystkiego co związane z facetami.

Nigdy nie bierz więc tego do siebie.

Dopracuj po prostu to, co możesz dopracować jeśli chodzi o Twoje podejścia do kobiet

I skoncentruj się wyłącznie na tym, na co masz wpływ.  

 

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, koniecznie kliknij ? DZWONEK ? i zasubskrybuj mój kanał YT: https://www.youtube.com/user/Loveseductionchanel , dzięki czemu będziesz na bieżąco z wiedzą którą przekazuje.

Pobierz także BEZPŁATNY e-book w zakładce- https://mikeuwodzenie.pl/category/artykuly-edukacja/.

Jeżeli chcesz zapisać się na szkolenie lub konsultację napisz na-  kontakt@mikeuwodzenie.pl

 

Mike

5 Typowych błędów przy podejściach do kobiet + raport

"Historie z podrywu Mike" (FR-Field Report)