ODETNIJ SIĘ OD TOKSTYCZYCH LUDZI I AFIRMUJ SIĘ POZYTYWNIE

Autor:

 Tym razem będzie o czymś dużo ważniejszym, niż teksty na podryw czy gotowe openery.
Od kilku lat obserwuję u siebie potęgę związaną z odcięciem się od ludzi, których nazwałbym po prostu śmieciami lub toksycznymi wysysaczami energii.
 Jakiś czas temu przyjaciel podesłał mi kilka zdań, które jeszcze bardziej dały mi do myślenia.
Była to definicja toksycznych ludzi.
Opis był dość precyzyjny :
5 TYPÓW TOKSYCZNYCH LUDZI – wampirów wysysających z nas pozytywną energię, którzy nie są warci Twojej uwagi, energii i co najważniejsze czasu:
1. Manipulanci
Eksperci w robieniu Ci źle. Znajdą Twój czuły punkt, żeby go potem wykorzystać. Manipulacja to taka forma wywierania wpływu na osobę lub grupę, aby nieświadomie i z własnej woli realizowała cele manipulatora.
2. Wiecznie niezadowoleni / narzekacze 
Jeśli świeci słońce, powiedzą że jutro spadnie deszcz. Wiele z tych osób charakteryzuje się osobowością depresyjną. Nie robią nic, aby zmienić swoje położenie. Latami tkwią w znanym nieszczęściu i skarżą się, że los ich skrzywdził. Ciągną Cię do piekła, bo nie chcą być tam sami.
3. Fanatycy
Nieważne w jakiej sprawie. Czy chodzi o religię, ekologię, zdrowe jedzenie, czy politykę. Fanatycy patrzą tylko w jednym kierunku. Oni nie kochają ludzi, kochają idee. Dla niej podepczą Ciebie i Twoja godność, jeśli tylko masz inne zdanie niż oni.
4. Poszukiwacze podstępów
Ich misją jest się nie zgadzać. Wietrzyć podstęp. Walczyć o rację. Za każdym razem kiedy wpadasz na świetny pomysł, znajdą jakieś „ale”. Wmawiają Ci że się nie uda – bo im się nie udało, to nikomu przecież nie może się udać! Choćbyś mówił, że białe jest białe, to powiedzą, że białe może być jeszcze bielsze. I że widać w nim szarość. Na wszystko mają odpowiedź. Nie szukają rozwiązań, szukają przeszkód. Wietrzą podstęp, spisek i nieszczęście – w każdej sprawie.
5. Żyjący przeszłością
Najczęściej tą przeszłością, w której ktoś ich skrzywdził, albo coś im nie wyszło. Dla nich liczy się to, co miało miejsce 30 lat temu, gdy ktoś powiedział, zrobił, lub nie zrobił tego, na co czekali. Pielęgnują urazy jak cenny skarb. Nie liczy się to co teraz – liczy się to co było, i jest ciągle przez rozpamiętywanie. Nie wybaczają, ale tkwią w nienawiści i wiecznych pretensjach.
6. Hejterzy
W obecnych czasach dość mocno obserwujemy zjawisko tzw. hejtu. Hejt to nic innego jak przejaw frustracji, na ogół będący przejawem zawiści drugiej osoby (sąsiad ma Mercedesa a ja Skodę, to na pewno złodziej / on ma kobiety a ja tylko własną rękę, na pewno poleciały tylko na jego kasę) . To patologiczne zjawisko mające na celu obśmianie kogoś, obniżenie jego samooceny, podniesienie mu ciśnienia i sprowokowanie do odpowiedzi strony będącej obiektem hejtu. W praktyce wystarczy mieć na uwadze, że hejt to patologia i po prostu traktować hejterów jako biednych i niespełnionych podludzi (na ogół to niespełnienie seksualne lub finansowe)

Zaobserwowałem najwięcej śmieciuchów reprezentujących grupę 1,4 i 6 .
Jeśli masz takich patologów w swoim otoczeniu, to po prostu odetnij się od tego. Być może trzeba będzie odciąć się także od wspólnych kolegów których masz z tym śmieciem o którym myślisz.
Miejsce śmieci jest na śmietniku więc trzeba je wyrzucać z mieszkania jak najszybciej. Nawet jeśli trzeba wyeksmitować współlokatora czy sąsiada, który Cię wkurwia i psuje Twoją energię.
Miejsce śmieci, jest na śmietniku.
Pownieneś także po wykonaniu takiego manewru zacząć się pozytywnie nakręcać i afirmować. To ułatwi Ci stanięcie na nogi i rozwinięcie skrzydeł.

Być może zapytasz mnie, czy ma to coś wspólnego z uwodzeniem?
Otóż ma.
Wielu z was wychodzi na grę dzienną z kolegami i często zabiera ze sobą winga, o którym nic nie wie.
W ten sposób narażasz się na wiele szkodliwych dla Ciebie czynników. Po pierwsze ktoś może być na niższym poziomie w uwodzeniu od Ciebie i po prostu będziesz się uwsteczniał.
Po drugie, może być zazdrosny i zawistny co może przejawiać się jego frustracją i komentarzami, które świadomie lub nie mogą Ci popsuć energię.
W ten oto sposób doszliśmy to elementu, który jest kluczowy w uwodzeniu.
Wielu z was, pyta mnie : „Mike, co jest najważniejsze w uwodzeniu? „
Ku zdzdziwieniu wielu, nie odpowiadam, że wyuczone teksty albo czytanie poradników związanych z uwodzeniem. Tego akurat odradzam.
Moja odpowiedź brzmi : ENERGIA I TWOJA POSTAWA.
Zacznijmy od tego pierwszego.
WYSOKA ENERGIA – jeśli nie masz wystarczająco wysokiej energii, Twoje podejścia stracą na jakości i po prostu nie będą podejściami robionymi na 100% .
Brak wysokiej energii może popsuć Ci podejście tak samo jak bezsensowny target (poniżej hb8 to jak podejście do kolegi z którym chodzisz na piwo – nic nie czujesz, ani Cię to nie uwstecznia ani nie rozwija).
Podkreślam to zawsze. Podejścia w grze dziennej robimy ZAWSZE na wysokiej energii. Duże uderzenie, po prostu.
Drugi element.
POSTAWA – czym tak naprawdę jest postawa?
Odpowiem krótko. Nie ważne jest co się dzieje wookół nas. Dużo ważniejsze jest to jak reagujemy.
Jak reagujesz na zagrywki ze strony kobiet?
Co czujesz, gdy kilka razy z rzędu usłyszysz „mam chłopaka? „
Czy to, że dziewczyna nie odbiera od Ciebie telefonu, mimo, że miałeś udane podejście, jest w stanie Cię zniechęcić?
To co się dzieje to tylko 20% naszego działania. Nie zawsze jest to przewidywalne, bo przewidywalne jest tylko do pewnego stopnia.
Dlatego aż 80% naszego działania to JAK REAGUJEMY na wydarzenia wookół nas.
I właśnie charakter jest tym, co wyróżnia zwycięzców od pozostałych.
Prawidziwy charakter kształtuje się wtedy, gdy jest Ci ciężko.
Gdy nie widać postępów.
Wiesz ile razy Kolumb usłyszał na statku, że nie ma sensu płynąć dalej?
Ile razy Edison odniósł porażkę, i po ilu próbach, powtórzeniach odkrył żarówkę?
Wiecie ile razy Cristiano Ronaldo musiał trenować więcej niż pozostali wykonywanie rzutów wolnych, by dojść do tego, czym zachwyca nas obecnie?
Ile razy musisz podejść do kobiety w ciągu tygodnia, by poprawić swoją grę?
Zostawiam Cię z tym pytaniem i zapraszam do komentowania artykułu.

Mike

5 Typowych błędów przy podejściach do kobiet + raport

"Historie z podrywu Mike" (FR-Field Report)