Mateusz (19)

Autor:

Byłem u Mike na kursie indywidualnym. Od początku wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest optymistycznie nastawiony do świata, ma w sobie sporo charyzmy oraz pewności siebie.

Miałem pewne opory przed podchodzeniem do dziewczyn w niektórych sytuacjach czy miejscach i mimo tego potrafił mnie zmobilizować, nakręcić do działania dzięki czemu sam się przekonałem, że jest to możliwe i można czerpać z tego przyjemność.

Tak naprawdę gdy byłem już po kilkunastu podejściach do kobiet, stres był tylko minimalny i bardziej mnie mobilizował do działania, niż blokował jak na początku.

Zauważyłem, że wystarczy kilka wskazówek ze strony trenera i można działać w prosty i finezyjny sposób tak aby laski reagowały pozytywnie, bawiły się włosami gdy je nakręcam i cieszyły się że akurat do nich zagadałem.

Jedna mamuśka nawet pogratulowała mi, że do niej podszedłem bo podobno mężczyźni się jej boją (była ubrana w seksowną mini, szpilki i miała mocny makijaż).

Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia, na którym dowiedziałem się nowych rzeczy, a przede wszystkim sam doświadczyłem różnych reakcji kobiet.

Po szkoleniu mam praktycznie same dobre reakcje i przede wszystkim dużo więcej randek niż kiedyś, wyczuwam też którą dziewczynę mogę zabrać do siebie na masaż (Mike pokazał mi fajne patenty pod jakim pretekstem zabrać laskę tak żeby poszła na chatę) i mam w tym zupełną swobodę 🙂

Zdecydowanie najlepsze i najbardziej szalone szkolenie w jakim brałem udział!

5 Typowych błędów przy podejściach do kobiet + raport

"Historie z podrywu Mike" (FR-Field Report)