Rozszerzaj grono koleżanek o KOBIETY KTÓRE… CIĘ LUBIĄ ?

Autor:

 

Mało kiedy zastanawiamy się nad aspektem podchodzenia do kobiet czy też poznawania ich- uwodzenia, w kategoriach tego, jakie kobiety nas lubią a jakie nie.

 

Tak naprawdę każdy z nas świadomie bądź nie(na ogół odbywa się to nieświadomie) wysyła jakiś sygnał do kobiet, idąc ulicą czy przyglądając się pięknym dziewczynom na zakupach gdy mierzą ciuchy i stoją w kolejce by zostać jeszcze tego samego dnia poderwane ?

 

Bardzo często koncentrujemy się na pewnym specyficznym typie kobiet, które być może kojarzą się nam z „ostrymi laskami”, które koledzy pokazywali nam w czasopismach czy na filmach gdy byliśmy jeszcze nastolatkami.

 

Dominuje więc mocny makijaż, tatuaże, mocno odkryte kobiece kształty i seksowny sposób poruszania się.

 Takie kobiety na ogół uznajemy za atrakcyjne, za takimi się oglądamy, do takich zagadują również nasi koledzy, którzy podobnie jak my interesują się tematyką uwodzenia w ciągu dnia.

Mało kiedy jednak, zastanawiamy się nad tym, jaki procent tych kobiet nas polubi i z iloma z nich, będzie nam się fajnie rozmawiało.

 Być może spora część tego typu lasek po prostu „sprawdzi nas” pod kątem posiadanego statusu finansowego, nie interesując się tym, do czego dążymy i jakie mamy cele, ale po prostu pytając o to co mamy obecnie w banku, w garażu czy gdzie mieszkamy.

 Pytanie jednak- „JAK BĘDZIESZ SIĘ CZUŁ W TOWARZYSTWIE TAKICH OSÓB?”

 To trochę tak, jakbyś miał znajomych oceniających Cię przez pryzmat pieniędzy, marek ciuchów które zakładasz czy tego gdzie pracujesz.

Często takie relacje są na pokaz i w momencie gdy będziesz musiał włączyć „tryb oszczędny” bo na przykład pojawią się jakieś wydatki, albo skończy Ci się dobra praca i pójdziesz do następnej w której już nie będą Ci tyle płacili, wiele nieautentycznych znajomości również się zakończy.

 Odwróćmy teraz sytuację.

Co by było, gdybyś dobierał kobiety, podobnie jak swoich znajomych.

 Osoby, przy których fajnie się czujesz, idziesz do przodu, motywują Cię do dalszego działania i rozwoju.

 W takiej sytuacji, WYBIERAŁBYŚ DZIEWCZYNY, KTÓRE CIĘ LUBIĄ.

Zauważ, że jest pewna grupa dziewczyn, która regularnie uśmiecha się do Ciebie, nie robi Ci wyrzutów że masz chwilowo gorszą pracę niż kiedyś, lajkuje zdjęcia które dodajesz na facebook-a, co przecież korzystnie wpływa na Twoją samoocenę i to jaki masz nastrój gdy przebywasz z takimi dziewczynami, ale też chwilę po tym, często przez cały dzień.

 Zrób prosty eksperyment- spróbuj umawiać się z dziewczynami, z którymi fajnie Ci się rozmawiało już na etapie podejścia, z którymi dobrze układała Ci się rozmowa przez telefon, zamiast z takimi które po prostu „podobają się mężczyznom” więc wypadałoby, żeby podobały się też Tobie.  

 Często mężczyźni próbują „na siłę” przypodobać się kobietom które są społecznie postrzegane jako atrakcyjne, przez co stają się tylko jednymi z wielu i te dziewczyny na ogół ich „zlewają” bo są często rozpieszczone i zachowują się jak pseudoksiężniczki.

 

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej, na temat poznawania kobiet w ciągu dnia, nauki podrywu w codziennych sytuacjach, napisz do mnie krótką wiadomość : kontakt@mikeuwodzenie.pl  , chętnie odpowiem na Twoje pytania.

5 Typowych błędów przy podejściach do kobiet + raport

"Historie z podrywu Mike" (FR-Field Report)