Wybieraj kobiety, które Cię lubią…

Autor:

Być może zaskoczył Cię tytuł tego artykułu, ale to zdanie ma istotne znaczenie dla Twojego

działania z kobietami.  Bardzo często jest tak, że pewna grupa kobiet nas po prostu lubi, postrzega jako fajnych gości a po podejściu taka laska reaguje entuzjastycznie, bawi się włosami i sama jest zainteresowana kontynuacją znajomości.

  Jednak wielu kolesi wybiera te kobiety, które im się podobają. Mimo tego, że one często są nie miłe, pyskują do Ciebie i najzwyczajniej do siebie nie pasujecie.

 

 Owszem, jeżeli laska jest nie miła to cała sztuka często polega na tym, żeby zmienić jej negatywną reakcję w pozytywną dla siebie.

  Jest na to masa sposobów, które pokazuję na szkoleniach praktycznych.

 Jednak zawsze warto wybierać te laski, które po prostu Cię lubią.

 

   Na pewno masz takie w swoim otoczeniu, albo jak przypomnisz sobie to na pewno kiedyś miałeś, więc możesz przecież odświeżyć z nimi kontakt.

 Uwodzenie polega jednak na tym, żeby poznawać regularnie nowe kobiety.

 Niezależnie od tego, na jakim etapie działania z kobietami obecnie jesteś, polecam Ci wybierać te dziewczyny, które Cię lubią i fajnie na Ciebie reagują.

 Będzie to miało przełożenie na energię zarówno na randce jak i później w łóżku, gdy będziecie się ze sobą kochać. Kobieta której się naprawdę podobasz robi to z Tobą na 100% i w seksie daje z siebie wszystko, żeby Ci dogodzić.

 

 Po co Ci sztywne laski, które nie są zainteresowane grubością Twojego fiuta a jedynie portfela.

 Możesz przez moment mieć ochotę na taką laskę, ale zadaj sobie pytanie, czy chcesz takiej pustej relacji.

 Jeśli chcesz wyselekcjonować sobie kobietę do dłuższej relacji związkowej / seksualnej (a zakładam że chcesz skoro to czytasz i szukasz informacji jak mieć kobietę na dłużej a nie tylko raz zaliczyć jak w burdelu i więcej jej nie spotkać) , wybieraj te dziewczyny, które Cię lubią, które mają fajną energię rozmawiając z Tobą i z którymi na swój sposób potrafiłbyś się zaprzyjaźnić.

 

 Przymilanie się do kogoś pozbawionego jakichkolwiek pozytywnych emocji nie ma sensu, ona zakłada jakąś maskę a Ty próbujesz udawać że zaakceptujesz to, mimo iż jest to dla Ciebie wkurwiające i sztuczne.

 Bądź sobą, rób swoje i… wybieraj kobiety, które Cię lubią ?

5 Typowych błędów przy podejściach do kobiet + raport

"Historie z podrywu Mike" (FR-Field Report)