Wychodź na DAY GAME z kimś na swoim poziomie lub… działaj samemu

Autor:

 

 

  W ostatnim czasie wspominając swoją przeszłość i doświadczenie związane z poznawaniem kobiet w ciągu dnia, zacząłem myśleć o tym, z kim najlepiej wychodziło mi się na day game a z kim mniej.

 

 Często wychodząc z nowym wing-iem, dawałem mu kilka dni żeby się „ogarnął” i zaczął podchodzić nawet na początku nieco karkołomnie i z błędami, ale robiąc stopniowe postępy.

 

  Czasami miało to sens, a czasami niczego nie zmieniało u takiej osoby.

 

 Doszedłem do wniosku, że wychodzenie z ludźmi, którzy sa zdecydowanie poniżej naszego poziomu w uwodzeniu, do tego nie robią podejść, a jedynie wymądrzają się że nie podchodzisz do wystarczająco ładnych kobiet, co jest jednocześnie formą usprawiedliwiania swoich excus-ów „eee nic nie było, eee za grube ma nogii, eeee za szybko idzie, eeee nie lubię prostych grzywek, eeee pewnie idzie do chłopaka, eeeee pewnie leci na kasę itp.

 

 Na początku zachowanie takiej osoby wydaje się śmieszne, staje się obiektem żartów dotyczących excus-ów, ale na dłuższa metę jest to żałosne i co gorsza ściąga w dół Ciebie – osoby która chce rozwijać się jako dobry i elegancki uwodziciel.

 Nie ma szans, w takich warunkach i przy takich osobach się rozwijać, skoro jakiś teoretyk z forum zamiast openerów / otwarć , wymyśla wymówki i usprawiedliwienia dla swojej strefy komfortu.  

 

 Ty obserwując to, nie wiesz jak się zachować i chcesz być miły, starając się go nie urazić, jednak wewnętrznie zauważasz, że coraz bardziej Cię to drażni…

 

 Tak jak żuczek czuje się dobrze w ciepłym gnoju, tak tego typu smęcidupy gnijąc w swojej głupocie, będą psuły Twoje inner game. 

 

   Wniosek jest więc prosty – jeśli nie masz w swoim otoczeniu kogoś lepszego od siebie, lub przynajmniej na swoim poziomie – wychodź na podryw samemu. Nasz umysł w momencie gdy nie jesteśmy w rytmie treningowym, dostarcza nam wystarczająco dużo wymówek, żeby jeszcze ktoś inny dostarczał nam kolejnych. Nie ma to wtedy sensu, bo nasz wolny czas jest ograniczony i należy wykorzystać go możliwie efektywnie.

 

 

 Tego Ci życzę,

 

 Mike

 

 

 

 

 

# PODRYW  # UWODZENIE  # JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ  # JAK ZAGADAĆ

 # MIKE UWODZENIE  # PUA  #  LOVE SEDUCTION #  UWODZENIE WARSZAWA  # UWODZENIE KRAKÓW # UWODZENIE WROCŁAW  #   PODRYW W CIĄGU DNIA  #  TEKSTY NA PODRYW #  UWODZENIE SPONTANICZNE 

5 Typowych błędów przy podejściach do kobiet + raport

"Historie z podrywu Mike" (FR-Field Report)