Czy to, że masz ciągłą potrzebę poznawania nowych kobiet jest normalne?

Autor:

 

 

Tym razem o czymś, co tak naprawdę łączy nas wszystkich, będących mniej lub bardziej częścią społeczności uwodzicieli, lub po prostu niezależnie istniejącymi graczami, działającymi sobie w wolnych chwilach, gdzieś w centrach handlowych, na ulicy czy w codziennych sytuacjach.

 

Tym, którzy regularnie działają, będzie się to wydawało zupełnie normalne a nawet wskazane, żeby otwierać się na nowe znajomości, nabierać pewności siebie, która zaprocentuje także w innych dziedzinach naszego życia.

Zastanówmy się jednak, czy to, że czujemy taką potrzebę, jest postrzegane jako normalne, czy jako coś niecodziennego a może nawet dziwnego 🙂

Jeżeli przeciętny koleś poznaje kobiety tylko przez znajomych, na studiach lub w pracy, to tak naprawdę idzie na łatwiznę.

  Nie tylko nie próbuje on nawet wyjść ze swojej strefy komfortu, ale co gorsza ogranicza się jedynie do dziewczyn, które zostały do niego

„dosadzone” gdzieś w ławce na studiach czy w jakiejś przypadkowej sytuacji, w której się akurat znalazł.

 

Przechodzimy tu do tematu samodzielnego kreowania swojej rzeczywistości oraz bazowania na czymś, co jest jedynie dziełem przypadku.

Zadaj sobie pytanie, czy naprawdę chcesz mieć jedynie koleżanki z pracy i ze studiów, jako potencjalne kandydatki na kochankę, partnerkę czy kogoś do związku?

 

Jak sięgnę pamięcią, to nigdy nie zaakceptowałbym takiego gówna.

Zawsze chciałem mieć tak zwane poczucie sprawczości i samodzielnego wpływania na to, jakie kobiety i jak często będą się pojawiały w moim otoczeniu.

 

Bardzo szybko zrozumiałem, że będzie mi do tego potrzebne PODCHODZENIE DO NIEZNAJOMYCH KOBIET.

 

 

 

I właśnie to, może u niektórych moherów i zwolenników brukowych stacji telewizyjnych powodować pewne oburzenie. Bo jak to można PODCHODZIĆ DO NIEZNAJOMYCH I OBCYCH DZIEWCZYN? Przecież to nie wypada i większość kolesi tak nie robi.

Przecież masz do wyboru sąsiadkę z bloku obok albo koleżankę ze szkoły której nawet nikt nie podrywa bo nie ma w sobie seksapilu ani tego co tak naprawdę kręci Cię u atrakcyjnych kobiet.

Pytanie jednak- CZY TO CI WYSTARCZA?

Jak dla mnie odpowiedź zawsze brzmiała- NIE.

 

  Skoro są mężczyźni, którzy potrafią w dowolnej sytuacji podejść do dziewczyny i zagadać do niej, wymienić się numerem telefonu i umówić się na randkę, na której przekażą jej masę pozytywnych emocji, podkręcając to spowodują, że już na kolejnym spotkaniu wylądują u niej lub u niego w mieszkaniu, to jaki sens bazować na tym „minimaliźmie”, który zaakceptowała większość?

 

Po to właśnie powstały szkoły uwodzenia i trenerzy którzy pozwalają Ci uczyć się na błędach, które popełnił kiedyś ktoś inny, zamiast tracić czas na kolejne potknięcia i frustracje z nimi związane.

Nie mówię oczywiście o kolejnych teoretycznych wykładach, nie różniących się niczym od przeczytania książki czy ebook-a o uwodzeniu, który pewnie zmotywuje Cię na 10 minut, ale później wyjdziesz na ulicę

i jak sam wiesz…wszystko wraca do punktu wyjścia.

 

Bardzo często to właśnie szkolenie indywidualne, powoduje że zaczynasz w końcu podchodzić do pięknych kobiet, zatrzymywać je, powodować, że uśmiechają się gdy powiesz im komplement i po prostu przejdziesz do konkretów, zamiast znowu pytać się o ulicę, wykonywać „misje z książek” opierające się na bezsensownym pytaniu o godzinę albo „gdzie tu jest najbliższa piekarnia” 🙂 

 

Mój kolega powiedział kiedyś, że jedyna droga żeby przejść przez pole minowe to „iść po śladach innych ludzi”.

Dlatego właśnie wybierając się na szkolenie indywidualne, dostajesz to wszystko w pakiecie, zebrane w jednym miejscu i gotowe do zastosowania praktycznie od razu. Jeśli chodzi o długość i strukturę szkolenia- możemy dostosować ją do Twoich potrzeb i oczekiwań, od klasycznych szkoleń dwudniowych po długofalowy coaching, gdzie przez kilka miesięcy możemy stopniowo i konsekwentnie szlifować Twoje umiejętności z obszaru poznawania nowych kobiet w ciągu dnia, przełamywania swoich oporów i ograniczeń przed podejściem do kobiety.

 

  Popracujemy także nad tym, jak udoskonalić Twoje randki, tak żeby w momencie gdy dopracujesz już trochę swoje podejścia, ułatwić Ci poprowadzenie tej relacji w odpowiednim kierunku.

 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, masz dodatkowe pytania, lub tematy które mogę dla Ciebie omówić na moich video- napisz do mnie: kontakt@mikeuwodzenie.pl

5 Typowych błędów przy podejściach do kobiet + raport

"Historie z podrywu Mike" (FR-Field Report)