Jak reagować na jej opór w momencie gdy proponujemy otwartą relację?

Autor:

 

 

 

Bardzo wielu chłopaków chce mieć otwarte związki, jednak nie wie jak zaproponować to kobiecie lub

w momencie gdy spotyka się z oporem ze strony dziewczyny, wycofuje tą propozycję.

Zacznijmy od definicji.

 

Otwarta relacja to taka, gdzie spotykacie się z dziewczyną nie będąc w klasycznym związku a w relacji opartej na seksie, namiętności i zaufaniu.

Nie sprawdzacie więc siebie nawzajem- nie zabraniasz jej spotykać się z innymi ale też samemu masz pod tym względem swobodę.

Bardzo często, gdy proponujesz dziewczynie taką relację, spotykasz się z oporem w stylu: „nie jestem taka”, „tracisz czas” , „może nawet bym chciała ale co sobie o mnie pomyślisz Ty i moje koleżanki”

 

Oczywiście będą też wyjątki gdy trafisz na mega szaloną dziewczynę, która powie „w sumie czemu nie” ?

Jednak zdecydowana większość, może mieć tak zwane „pozorne opory” czyli automatyczną reakcję która ma powodować że „nie wyjdzie na łatwą”.

 

Dlaczego pojawia się ten opór?

Zakładając, że spodobałeś się dziewczynie(a powinieneś był podjeść na tyle fajnie i na tyle dobrze rozegrać to na randce, żeby jej się spodobać), jest coś takiego jak obawa przed oceną społeczną.

Gdyby dziewczyna powiedziała od razu tak, chce być Twoją kochanką, spełniać Twoje pragnienia i nie będę zabraniała Ci spotykać się z innymi, być może dowiedziałyby się o tym jej koleżanki.

Gdyby dowiedziały się o tym jej koleżanki, prawdopodobnie zostałaby odebrana jako „łatwa i puszczalska” przez co musiałaby zmienić znajomych i otoczenie.

 

Tak więc warto po prostu wiedzieć, że taki opór prawdopodobnie się pojawi.

Po drugie warto zadać sobie pytanie, jak reagować w takiej sytuacji.

Na pewno nie należy się tym przejmować.

To tak, jakbyś przejmował się że może być korek na ulicy i będziesz jechał na spotkanie z kumplem nieco dłużej. Normalna sytuacja.

 

Ktoś kiedyś mądrze powiedział- „Jeżeli wieje wiatr, to jedyne co możesz zrobić to zbudować wiatrak”.

Zaakceptuj taki wariant- ona po prostu może Ci tak powiedzieć ?

Najlepiej w takiej sytuacji powiedzieć coś w stylu: „Rozumiem Cię, że tak odpowiadasz ale mam też nieodparte wrażenie, że oboje pragniemy siebie nawzajem, fajnie na siebie działamy, mamy ochotę na więcej niż do tej ale po prostu nie wiemy jeszcze czy to wszystko nie dzieje się za szybko”.

Najważniejsze to po prostu robić swoje, spotykać się dalej z nią i nie przejmować się tym co powie na początku.

W tej sytuacji będzie miała dwie możliwości- wycofać się z tego, albo kontynuować taką relację do jakiej ją „zapraszasz” ?

 

Bardzo często ona po prostu zaakceptuje to po kilku spotkaniach, ale nie licz na to, że zgodzi się od razu bo to nie są Filipiny gdzie wystarczy być białym i masz „z górki”.

Tu dziewczyny będą Cię testowały, będą miały mniej lub bardziej udawane opory więc po prostu zaakceptuj to i nastaw się na rozwój swoich umiejętności tak, żeby poradzić sobie w takim środowisku do jakiego obecnie trafiłeś.

 

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, koniecznie kliknij ? DZWONEK ? i zasubskrybuj mój kanał YT: https://www.youtube.com/user/Loveseductionchanel , dzięki czemu będziesz na bieżąco z wiedzą którą przekazuje.

Pobierz także BEZPŁATNY e-book w zakładce- https://mikeuwodzenie.pl/category/artykuly-edukacja/.

Jeżeli chcesz zapisać się na szkolenie lub konsultację napisz na-  kontakt@mikeuwodzenie.pl

 

Mike

 

5 Typowych błędów przy podejściach do kobiet + raport

"Historie z podrywu Mike" (FR-Field Report)